WOOCOMMERCE

SINGLE PRODUCT

Single product page by product ID

Dubový kůl štípaný – v přírodním tvaru, odkorněný, se špicí

Dubové štípané kůly, silné v přírodním zakřivení se špicí, jsou díky mnohem vyšší životnosti, než jakou má jehličnaté dřevo, ideální pro stavbu plotů, trvalých ohrad, žerdí, aj. Oproti kůlům neodkorněným mají výhodu z hlediska vyšší stability po usazení do děr (při odpadnutí kůry mohou být neodkorněné kůly méně stabilní).

Kůly jsou děleny ručním štípáním a standardně jsou dodávány v silách stěn od 10 do 20 cm.

Přírodní kůly jsou vhodné i pro rázové strojní zatloukání (nepraskají – dáváme záruku výměnou kus za kus). Vydrží rázy i nejsilnějších zatloukačů. Možná je ale také instalace do předvrtaných děr.

POZOR - ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU

U veškerého našeho sortimentu se jedná o zakázkovou výrobu - pokud chcete znát termín dodání a cenu, zašlete nám nezávaznou poptávku

Kategorie:
Popis

MATERIÁL: dubové dřevo

STANDARDNĚ VYRÁBĚNÉ DÉLKY: 1,6 m, 1,8 m, 2 m a 2,5 m

STANDARDNĚ VYRÁBĚNÉ ŠÍŘKY STĚN: od 10 do 20 cm

VÁHA MATERIÁLU: cca. 1050–1200 kg/m3

ŽIVOTNOST: Dle varianty provedení (průměru) 10–20 let

Jsme schopni vyrobit i atypické rozměry. Napište nám jednoduchou poptávku a my Vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Vlastnosti dubového dřeva

Dubové dřevo je ceněné pro svou výjimečnou pevnost a odolnost, což z něj činí ideální materiál pro venkovní projekty a konstrukce v kontaktu s vodou. Jeho těsná zrnitost a vysoký obsah taninu zajišťují vysokou odolnost proti hnilobě a škůdcům, což prodlužuje jeho životnost bez nutnosti chemické úpravy.

Další informace
Délka

150 cm

Materiál

Dubové dřevo

Opracování

Odkornění, Štípání

Zakončení

Se špicí

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dubový kůl štípaný – v přírodním tvaru, odkorněný, se špicí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzvednutí a doprava

ZBOŽÍ MŮŽETE VYZVEDNOUT U NÁS V SYROVÍNĚ

Osobní přebírka Vámi objednaného zboží přímo v našem výrobním areálu v Syrovíně, a to pouze po předchozí domluvě, abychom mohli zboží připravit k expedici pro smluvený čas. Při předem neohlášeném příjezdu bohužel nemůžeme garantovat Vaše okamžité odbavení a expedici zboží, pro které jste si přijeli. Ve Vašem zájmu proto prosím v případě osobního odběru vždy předem volejte na telefon (+420) 721 858 593 a domluvte si detaily. Případná asistence našich zaměstnanců při nakládce (tj. pokud si zboží nebudete nakládat sami) není v ceně a bude doúčtována dle časové náročnosti. Děkujeme za pochopení.

NEBO ZAJISTÍME VLASTNÍ DOPRAVU AŽ K VÁM

Pokud to k nám máte daleko, nebo nemáte možnost zajistit si vlastní dopravu, jsme schopni za výhodnou cenu zajistit dopravu pomocí našeho nákladního vozu s kapacitou 26 tun, vybaveného manipulačním ramenem. Zboží přivezeme v předem domluvený termín až k Vám a zajistíme také bezpečné složení zboží z našeho návěsu na Vámi vybrané místo (podmínkou je, že přístupová komunikace umožňuje vjezd nákladních vozidel). U menších zakázek můžeme dovézt na přívěsném vozíku s nosností 3t nebo dodávkou.

Záruka

Na námi dodávané dřevo standardně poskytujeme záruku 5 let. Navíc garantujeme kvalitu našich výrobků možností výměny kus za kus v případě Vaší nespokojenosti.