WOOCOMMERCE

SINGLE PRODUCT

Single product page by product ID

Dubový kůl štípaný – v přírodním tvaru, odkorněný, se špicí

Dubové štípané kůly, silné v přírodním zakřivení se špicí, jsou díky mnohem vyšší životnosti, než jakou má jehličnaté dřevo, ideální pro stavbu plotů, trvalých ohrad, žerdí, aj. Oproti kůlům neodkorněným mají výhodu z hlediska vyšší stability po usazení do děr (při odpadnutí kůry mohou být neodkorněné kůly méně stabilní).

Kůly jsou děleny ručním štípáním a standardně jsou dodávány v silách stěn od 10 do 20 cm.

Přírodní kůly jsou vhodné i pro rázové strojní zatloukání (nepraskají – dáváme záruku výměnou kus za kus). Vydrží rázy i nejsilnějších zatloukačů. Možná je ale také instalace do předvrtaných děr.

POZOR - ZBOŽÍ NA OBJEDNÁVKU

U veškerého našeho sortimentu se jedná o zakázkovou výrobu - pokud chcete znát termín dodání a cenu, zašlete nám nezávaznou poptávku

Kategorie:
Popis

MATERIÁL: dubové dřevo

STANDARDNĚ VYRÁBĚNÉ DÉLKY: 1,6 m, 1,8 m, 2 m a 2,5 m

STANDARDNĚ VYRÁBĚNÉ ŠÍŘKY STĚN: od 10 do 20 cm

VÁHA MATERIÁLU: cca. 1050–1200 kg/m3

ŽIVOTNOST: Dle varianty provedení (průměru) 10–20 let

Jsme schopni vyrobit i atypické rozměry. Napište nám jednoduchou poptávku a my Vám obratem zašleme nezávaznou cenovou nabídku.

Vlastnosti dubového dřeva

Dubové dřevo je ceněné pro svou výjimečnou pevnost a odolnost, což z něj činí ideální materiál pro venkovní projekty a konstrukce v kontaktu s vodou. Jeho těsná zrnitost a vysoký obsah taninu zajišťují vysokou odolnost proti hnilobě a škůdcům, což prodlužuje jeho životnost bez nutnosti chemické úpravy.

Další informace
Délka

150 cm

Materiál

Dubové dřevo

Opracování

Odkornění

,

Štípání

Zakončení

Se špicí

Hodnocení (0)

Recenze

Zatím zde nejsou žádné recenze.

Buďte první, kdo ohodnotí „Dubový kůl štípaný – v přírodním tvaru, odkorněný, se špicí“

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vyzvednutí a doprava

ZBOŽÍ MŮŽETE VYZVEDNOUT U NÁS V SYROVÍNĚ

Osobní přebírka Vámi objednaného zboží přímo v našem výrobním areálu v Syrovíně, a to pouze po předchozí domluvě, abychom mohli zboží připravit k expedici pro smluvený čas. Při předem neohlášeném příjezdu bohužel nemůžeme garantovat Vaše okamžité odbavení a expedici zboží, pro které jste si přijeli. Ve Vašem zájmu proto prosím v případě osobního odběru vždy předem volejte na telefon (+420) 721 858 593 a domluvte si detaily. Případná asistence našich zaměstnanců při nakládce (tj. pokud si zboží nebudete nakládat sami) není v ceně a bude doúčtována dle časové náročnosti. Děkujeme za pochopení.

NEBO ZAJISTÍME VLASTNÍ DOPRAVU AŽ K VÁM

Pokud to k nám máte daleko, nebo nemáte možnost zajistit si vlastní dopravu, jsme schopni za výhodnou cenu zajistit dopravu pomocí našeho nákladního vozu s kapacitou 26 tun, vybaveného manipulačním ramenem. Zboží přivezeme v předem domluvený termín až k Vám a zajistíme také bezpečné složení zboží z našeho návěsu na Vámi vybrané místo (podmínkou je, že přístupová komunikace umožňuje vjezd nákladních vozidel). U menších zakázek můžeme dovézt na přívěsném vozíku s nosností 3t nebo dodávkou.

Záruka

Na námi dodávané dřevo standardně poskytujeme záruku 5 let. Navíc garantujeme kvalitu našich výrobků možností výměny kus za kus v případě Vaší nespokojenosti.